„To są moje meble!”

 

By w nowym wnętrzu klient wypowiedział te słowa, trzeba spełnić jego wszystkie oczekiwania jakościowe i wizualne. Od ponad 27 lat wsłuchujemy się w potrzeby każdego, kto zamawia u nas swoje wymarzone meble.

Wybierając Nasze meble odkryjesz polskie rzemiosło i europejski design na tak oczekiwanym wysokim poziomie.

Nasz Zakład stosuje się do kilku podstawowych reguł, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

 

I. Indywidualne podejście.

Wiemy, że przychodzisz do nas, by znaleźć to, co spełni twoje wymagania, czego nie oferują masowi producenci. Tutaj każde meble uzyskują indywidualny charakter, który kreuje sam gospodarz. Dlatego zapewniamy Tobie niepowtarzalność zestawów meblowych i elastyczność wymiarową. Wszystko zobaczysz w zakładce „oferta”.

 

II. Profesjonalizm.

Lubimy rozmawiać, zawsze przeprowadzamy konsultacje i wywiad, ponieważ pragniemy oferować Tobie najbardziej trafne rozwiązania. Projekty wszystkich tworzonych przez nas mebli są konsultowane w celu jak najlepszego dostosowania do wymogów klienta.

 

III. Szczerość i terminowość.

W komunikacji cenimy szczerość i otwartość, nie dążymy do sfinalizowania umowy za wszelką cenę – to Ty musisz być zadowolony. Szanujemy Twój czas i szybko udzielamy odpowiedzi na pytania, również te techniczne związane z instalacjami.

Co nas wyróżnia ???

Doświadczenie

Jakość

Terminowość

Kompleksowość